Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, ptáci, auta, sport, mapy, hmyz, květiny, rostliny, zelenina, nástroje a přístroje, nápoje, jídlo a nápoje, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, symboly, hudba, ovoce, stavby, osobnosti a lidé, přístroje atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

PC tapety pro Windows - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. lze použít v mobil, displej, PC, notebook, obrazovka počítače, phablet, počítač, monitor, mobilní telefon, tablet, smartphone a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, OSX, Windows XP, Linux Ubuntu, Mac, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows NT, Linux Fedora, Windows 10. PC pozadí pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, ptáci, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, květiny, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 1536x2048, 1440x960, 1280x854, 1920x1440, 1280x720, 320x568, 4800x1200, 1280x960, 1080x1920, 375x812, 800x600, 360x760, 1600x1200, 1280x1024, 1080x1800 atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: Free game online hry, humor, kuriozity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Fantasy tapety, A, Full HD tapety ke stažení, Vše o Vánocích, Zhang Ziyi, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Databáze osobností Kdo je to?

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Karetní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Závodní, Logické, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, cestování, hry, zábava

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Keywords:A, Online hry pro děti zdarma, zdroje informací, PC tapety pro Windows, Manchester United FC, Prapory českých měst, Nejlepší hry pro dívky, webové stránky, Nikki Cox, počítače, zábava, Ilustrační obrázky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: URL, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Film Avatar 1,2, zeměpis, Federace USA, Nejhranější online hry zdarma, Tapety na plochu psi, hyperlinky, výukové pomůcky, doporučujeme, internet

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, ptáci, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, přístroje, ženy a dívky, rostliny, zvířata, věda, jídlo a nápoje, nápoje, sport, láska, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, zelenina, květiny, muži, hudba, hmyz, auta atd.

Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, hlášky, výroky, rčení

Slavné citáty, Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, hlášky, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, zkratky krajů České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, Andrés Iniesta, Biografie slavných osobností, Státní prapory všech zemí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kalkata, Stručný encyklopedický slovník, Přehled formátů souborů, Vlajky jednotlivých států USA

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, ptáci, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, přístroje, ženy a dívky, rostliny, zvířata, věda, jídlo a nápoje, nápoje, sport, láska, nástroje a přístroje, stavby, náboženství, zelenina, květiny, muži, hudba, hmyz, auta atd.

Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, hlášky, výroky, rčení

Slavné citáty, Přísloví, moudra, bonmoty, aforismy, hlášky, výroky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francie, Vojáci, Slováci, Čeští králové, Svatý, Novinář, Obchodník, Česká královna, Poslanec, Žijící, Státník, Američan, Právník, Archivář, Sebevražda, Zpěvák, Hejtman, Kladno, Maršál, Slovenští prezidenti, Atentát, Náboženství, Královna, Ministr, Kněz, Antropolog, Pedagog, Vojevůdce, Komik, ČSSD, Rock ‚n‘ Roll, Komunista, Scénárista, Hudebnice, Hokejisté, Vládce apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: internetové stránky, odkaz, V, zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Lindsay Lohan, webovky, Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas, linky, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, FC Barcelona, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Peníze: Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Anastacia
Doporučené internetové odkazy
Přání k jmeninám, sms ke svátku
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé webové stránky
Vlajky krajů České republiky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Pozadí na plochu rostliny
Tipy na Partnerské weby
Winona Ryder

Děkujeme vám za vaši návštěvu.