Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, dopravní prostředky, náboženství, rostliny, ženy a dívky, auta, přístroje, ptáci, nápoje, stavby, zelenina, halloween, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, květiny, ovoce, hmyz, Vánoce a Advent, symboly, smajlíci a emotikony atd.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie a tak dále.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Sportovní, Oddechové, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční prostírání, Alkoholový kalendář, Tiskárna, Tisk, Koleda, Dia, Text, Kinder, Vánoční svíčky, Monitor, Husarské knoflíky, Neviňátko, Vánoční punč, Kameňák, Rostliny, Rumové řezy, Pokrmy, Dárky, Pozadí, Staroměstské náměstí, Lindt, Vánoční ozdoby, Láska nebeská, Vánoční tapety, Květiny, Jmenovky, Bůh, Zima, Sněhová vločka, bezlepkové cukroví, Historické ozdoby apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Hanoj city, Super online kvízy, doporučujeme, počítače, Charlize Theron, Členské země americké federace, Státní prapory států světa, Prapory regionů a království, Seznam zkratek a akronymů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Keywords:Vše o Vánocích, zeměpis, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Biografie slavných osobností, Hry pro kluky, M, History of travel, Nejlepší online hry zdarma, webové stránky, Superhry a hry online zdarma

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, osobnosti, přezdívky, umělci, sport, státní správa, křesťanství, nadpřirozené osoby, mytologie, poruchy, profese a zaměstnání, lékařství, historie, podnikání a podnikatelé, věda, fikce a fantasy, politika, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, psychologie, záliby atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: internet, pro děti, Online testy zdarma bez registrace, Penelope Cruz, V, hyperlinky, M, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Nejhranější hry online, weby, Kliparty pro Office, Online adventní magazín

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, online html5 hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Obrázky na PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC. lze použít v notebook, tablet, monitor, phablet, smartphone, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, displej, mobil, PC a pro operační systémy Linux Mint, Windows XP, Windows 98, Lubuntu, Linux Ubuntu, macOS, BlackBerry OS, Chrome OS, Windows Server 2012, Slackware, Java ME. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, budovy a stavby, rostliny, operační systémy, Windows, zvířata, voda a bubliny, dopravní prostředky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, letadla, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1440x2560, 768x1024, 1280x960, 2560x1600, 750x1334, 1536x2048, 1536x2560, 1600x2560, 1024x768, 1600x1200, 1920x1280, 1366x1024, HD 1280x720, 1440x900, 1152x864 atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, tipy, Obrázky na plochu PC, Tapety na plochu zbraně, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, zajímavosti, Omalovánky zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Superhry a hry online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, online html5 hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Logické hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako latina, kultura, zkratky, stavebnictví, hardware, materiály, jídlo, rostliny, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, účetnictví, filozofie, lékařství a medicína, matematika, český jazyk, nemoce, psychologie, sport, literatura, cestování, náboženství a křesťanství, technika, různé, nápoje atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, F, kuriozity, Přehled souborových přípon, volný čas, Topmodelky a celebrity, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, pro dospělé, multimédia, Seznam přípon a koncovek souborů, zadarmo, humor, Seychelles, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Jižní Amerika
Linky na partnerské weby
Free style - volný styl
Tipy na Partnerské weby
Manchester United F.C.
Naše tipy na užitečné weby
Belarus
Zajímavé webové stránky
Slot machine
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.