Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Československo, Továrník, Pittsburgh Penguins, Mluvčí, Dabérka, Producent, Angličané, Komunista, Vrah, Královna, Kladno, Orlík, Druhá světová válka, Country, Antropolog, Dramatik, Slováci, Rétorika, Scénárista, New York Rangers, Básníci, Generalissimus, Válka, Diplomat, HIV pozitivní, Zpěvačky, Kněz, Olympiáda, Spisovatel, Miliardář, Životopis, Habsburkové, Maršál, Sebevražda, Historik, Exilový prezident apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory apod.

Tapety na PC - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. jsou vhodná pro monitor, smartphone, phablet, tablet, PC, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, mobilní telefon, displej, mobil a pro operační systémy Windows 7, Linux Ubuntu, Lubuntu, OSX, Windows NT, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 95, Slackware, Linux Xubuntu. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, motorky, ptáci, květiny, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, nature - příroda, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, free wallpapers, flóra, stromy, fraktály, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 1600x900, 2560x1920, 2560x2048, 2160x3840, 1536x2048, 1280x768, 1152x864, 375x812, 1366x768, 1152x1920, 1920x1080, 1680x1050, 1920x1280, 375x667, 1440x960 atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zadarmo, doporučujeme, Státní prapory všech zemí, URL, Celebrity, herečky, zpěvačky, Tapety na PC, odkazy, Prapory regionů a království, Aruba, zábava, cestování, volný čas, zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, historie, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, sport, filozofie, rodinné vztahy, Spisovatelé a básníci, osobnosti, školství, záliby, poruchy, profese a zaměstnání atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, notebook, mobil, monitor, phablet, tablet, PC, počítač, displej, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows Server 2012, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Mint, Java ME, Windows 98. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, květiny, kytky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, zvířata, noční města, příroda, krajina, psi a štěňátka, rostliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, auta. Zvolit si můžete z velikostí 1600x2560, 2048x1536, 2048x1080, 1080x1800, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1152x864, 800x1280, 375x667, 2560x2048, 1440x2560, 1280x800, 1800x1440, 1920x1440, 1152x1920 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Fóry, fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O ženách, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O zvířátkách, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipné hádanky, O mužích apod.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, zeměpis, počítače, P, Blahopřání nejen k narození miminka, Nejlepší hry pro dívky, webovky, pro děti

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Bojové hry, Logické hry a tak dále.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Síť, cestování, hry a informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, země EU apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: V, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Inzeruj, inzerce zdarma, multimédia, humor, Kliparty pro dokumenty, Football, hyperlinky, pro dospělé, Kliparty pro Office, Skvělé hry online zdarma

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: školství, rostliny, počítače, český jazyk, bankovnictví, chemie, latina, literatura, sport, jídlo, hardware, software, filozofie, různé, matematika, materiály, náboženství a křesťanství, fyzika, ekonomie a ekonomika, účetnictví, kultura, věda, internet, technika atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: linky, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, Ashanti, Americké federální vlajky, info, Dopravní značení, Eri Aikawa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zdraví, Stromeček, Advent, Vánoční ubrusy, Vánoční svícen, Vinná klobása, Vánoční svíčky, Vánoční tapety, Ostrava, Štědrý den, Jmenovky, Jesličky, Píseň, Vídeň, Strom, Borovice, Vykrajovátka, Pokrmy, Text, Monitor, Tiskárna, Hostina, Betlém, Jedle, Vánoční kaktus, Zima, Historické ozdoby, Jmelí, Koleda, Vánoční světýlka, Plocha apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Prapory regionů a království, Přehled zkratek a akronymů, zdroje informací, školství, Sexy Kate Hudson, výukové pomůcky, internetové stránky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie známých osobností, Nejhranější online testy a kvízy, Rachel Stevens, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
History of travel
Linky na partnerské weby
Juventus FC - italský fotbalový klub
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky, omalovánky
Zajímavé webové stránky
Wallpapers na plochu PC květiny
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.