Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventury, Omalovánky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Střílecí hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Oblíkačky apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, rostliny, jídlo, český jazyk, literatura, latina, sport, počítače, různé, zločin a právo, materiály, příroda, technika, účetnictví, stavebnictví, nástroje, software, psychologie, kultura, náboženství a křesťanství, politika, filozofie, cestování, hardware atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Online testy zdarma, Státní vlajky zemí, linky, Sarah Jessica Parker, Online vánoční webzine, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma, Eliza Dushku, Online životopisy, biografie, internetové stránky, humor, Dopravní značky

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Síť, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, Kliparty pro dokumenty, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, webovky, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Seznam zemí světa a jejich vlajky, pro dospělé, Webové online testy zdarma, Biografie Lady Gaga, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Onlinovky zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, displej, smartphone, počítač, PC, phablet, ultrabook, mobilní telefon, notebook, tablet a pro operační systémy Linux Mint, Windows NT, Chrome OS, Mac, macOS, Windows 10, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 2000, Windows 95. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, fraktály, tenisté a tenistky, ptáci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, nature - příroda, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, free wallpapers, květiny, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta. Dostupná rozlišení jsou 1280x720, 2048x1080, 1600x2560, 1800x1440, 1536x2048, 2560x2048, 412x846, 375x667, 2560x1440, 4800x1200, 1536x2560, 2048x1536, 3200x1800, 1920x1280, 768x1024, 640x480 atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Seznam souborových přípon, Sexy Jessica Biel, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro kluky, Online testy zdarma bez registrace, Natalia Oreiro, pro děti, školství, M, Wallpapers na plochu počítače

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky a tak dále.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Václavské náměstí, Píseň, Milka, Lindt, Ostrava, Linecká kolečka, Řetězy, Lego, Tichá noc, Vánoční punč, Vánoční kaktus, Filmy, Santa Claus, Vánoční světýlka, Staroměstské náměstí, Hostina, Vánoční prostírání, Adventní kalendář, Pro děti, Štědrý večer, Omalovánky, Osvětlení do oken, Vánoční svařák, Láska nebeská, Špalda, Vánoční koule, Vánoční ozdoby, Jingle Bells, Windows, Brno, Adventní trhy apod.

Tapety na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, displej, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 98, Java ME, OSX, Windows 10, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí na PC z kategorií voda a bubliny, auta, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, zvířata, noční města, dopravní prostředky, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1440x960, 1280x768, 375x812, 1152x1920, 2560x1600, 1280x1024, 360x640, 1440x900, 393x786, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1280x960 atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: info, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Biografie Jennifer Aniston, zábava, zadarmo, Dopravní značení, Biografie Alicia Keys, Online web Hry zdarma bez registrace, zdroje informací, Vlajky států USA

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Akční hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky a tak dále.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Václavské náměstí, Píseň, Milka, Lindt, Ostrava, Linecká kolečka, Řetězy, Lego, Tichá noc, Vánoční punč, Vánoční kaktus, Filmy, Santa Claus, Vánoční světýlka, Staroměstské náměstí, Hostina, Vánoční prostírání, Adventní kalendář, Pro děti, Štědrý večer, Omalovánky, Osvětlení do oken, Vánoční svařák, Láska nebeská, Špalda, Vánoční koule, Vánoční ozdoby, Jingle Bells, Windows, Brno, Adventní trhy apod.

Tapety na plochu počítače - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro tablet, displej, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, monitor, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 98, Java ME, OSX, Windows 10, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí na PC z kategorií voda a bubliny, auta, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, zvířata, noční města, dopravní prostředky, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1440x960, 1280x768, 375x812, 1152x1920, 2560x1600, 1280x1024, 360x640, 1440x900, 393x786, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1280x960 atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, geocaching, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, mobilní telefon, ultrabook, tablet, mobil, smartphone, phablet, displej, PC, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, FreeBSD, Android, Java ME, Windows 98, Lubuntu, macOS, Mac, Linux Fedora, Linux Mint, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, květiny, kytky, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, letadla, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, budovy a stavby, auta, příroda, krajina, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 412x846, 1280x854, HD 1280x720, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1600x1200, 1024x600, 854x480, 1600x900, 2560x1440, 1920x1200, 1920x1440, 750x1334, 375x812 atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, cestování, hyperlinky, volný čas, zajímavosti, Biografie Julia Roberts, odkazy, multimédia, Wallpapers na plochu PC, Obrázky zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, Sexy Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

Online obrázky k vybarvení
Odkazy na užitečné webové stránky
Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Tipy na zajímavé weby
Taylor Swift naked

Děkujeme vám za vaši návštěvu.