Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Naše tipy, technika, kultura, informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak otevřít soubory těchto typů: písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty, systémové soubory apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Síť, technika, kultura, informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: zábava, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, Seznam vlajek amerických států, zeměpis, zdarma, Sharon Stone, Prapory regionů a království, cestování, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Skvělé hry online zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Informace, technika, kultura, informace

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v smartphone, mobil, obrazovka počítače, tablet, displej, mobilní telefon, phablet, ultrabook, notebook, počítač, PC a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, Java ME, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 10, OSX, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows Me, Lubuntu. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, auta, hudební tapety, příroda, krajina, zvířata, hry a herní wallpapery, letadla, wallpapery, noční města, květiny, kytky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 640x480, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 2048x1536, 1440x2560, 2560x1600, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1920x1280, HD 1280x720, 360x720, 1536x864, 2048x1080, 412x846, 1152x768, 393x786 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, lékařství a medicína, technika, příroda, latina, jídlo, filozofie, matematika, software, různé, počítače, stavebnictví, hardware, cestování, psychologie, kultura, ekonomie a ekonomika, sport, fyzika, zločin a právo, nápoje, účetnictví, politika, nemoce atd.

Keywords:Prapory regionů a království, Dopravní značky, Kliparty pro Office, pro děti, Dubai, výukové pomůcky, weby, odkazy, Omalovánky, hry pro děti, internetové stránky, P, Free game online hry

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Logické hry, Auta a závodní, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, zvířata, symboly, nástroje a přístroje, auta, náboženství, nápoje, květiny, muži, osobnosti a lidé, přístroje, jídlo a nápoje, halloween, mapy, věda, sport, Vánoce a Advent, zelenina, stavby, rostliny, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ženy a dívky atd.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, zadarmo, Webové online testy zdarma, Travel in USA, Přehled souborových přípon, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Tapety na plochu Automobily, Americké federální vlajky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, K, Seznam souborových přípon

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Oregon, Delaware, Západní Virginie, Maine, Rhode Island, Colorado, Havaj, Texas, Aljaška, Ohio, Utah, Nevada, Wyoming, Oklahoma, Louisiana, Minnesota, Florida, New Jersey, Maryland, Arkansas, Vermont, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Severní Dakota, Indiana atd.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, školství, Super online kvízy, Flags of the world countries, tipy, V, Webové online testy zdarma, Wallpapers Formule 1, Online geografické testy zdarma bez registrace, URL, Pozadí na PC

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kněz, Císař, Válka, Husité, Manýrismus, Vrah, Básníci, Archivář, Egypt, Hokejisté, Historik, Skladatel, Trest smrti, Obchodník, Spisovatel, První republika, Druhá světová válka, Herečka, ČSSD, NHL, Pop, Ministr, Vůdce, Romantismus, Čeští králové, Křesťanství, Žijící, Životopis, Zlatý slavík, Vražedkyně, Ministr zahraničí, Češi, Itálie, Zavražděn, Olympijští vítězové, Lord apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, okresy České republiky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, země EU, měny apod.

Přísloví, rčení, hlášky, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Přísloví, rčení, hlášky, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Klíčová slova: webovky, odkaz, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Tinder app dating service, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, linky, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Vše pro kolo
Partnerské internetové stránky
Obrázky ke stažení
Zajímavé webové stránky
Shakira
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Doporučené odkazy
Philippines
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.