Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v počítač, tablet, PC, monitor, mobilní telefon, displej, smartphone, notebook, obrazovka počítače, phablet, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Windows NT, Linux Xubuntu, Android, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Mac, Windows 95, Slackware, Microsoft Windows Vista. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: fantasy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, ptáci, motorky, velkoměsta a noční život, Formule 1, flóra, stromy, sportovní wallpapery, květiny, oceán, moře, pláže, fraktály, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 1080x1800, 2560x1920, 800x600, 2048x1080, 360x640, 1280x800, Full HD 1080x1920, 1600x900, 393x786, 1024x768, 1152x1920, 1280x960, 1280x768, 360x720 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Strategie, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Střílecí hry, Auta a závodní, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventury, online html5 hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, M, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie Jenny Mc Carthy, Obrázky na PC, internet, č, Obázek Náživá křačka, Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas, Webové online testy zdarma, tipy

Obrázky na PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC. doporučujeme pro monitor, notebook, mobilní telefon, displej, smartphone, ultrabook, mobil, tablet, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, macOS, Mac, Windows 98, Android, Java ME, Windows Server 2012, Windows 95, Linux Xubuntu. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, auta, dopravní prostředky, květiny, kytky, zvířata, noční města, wallpapery, budovy a stavby, příroda, krajina, motorky, motocykly, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 1152x768, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1680x1050, 2560x1600, 1440x960, 1600x2560, 1920x1200, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 640x480, 2560x2048, 1152x1920, 360x720, 1440x900 atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit soubory následujících typů: obrazy disků, dokumenty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Motta, bonmoty, přísloví, aforismy, rčení, myšlenky, hlášky

Slavné citáty, Motta, bonmoty, přísloví, aforismy, rčení, myšlenky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Keywords:Americké federální vlajky, zdarma, výukové pomůcky, Superhry a hry online zdarma, Sexy Beyoncé Knowles, Biografie slavných osobností, zdroje informací, F, Co je to Romulus Remus?, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Brambořík, K Vytištění, Křesťanství, Vánoční stromeček, Vánoční světýlka, Umělý vánoční stromek, Hostina, Vánoční punč, Zima, Řetězy, Lindt, Vánoční kaktus, Linecká kolečka, Jmenovky, Striezelmarkt, Skleněné ozdoby, Monitor, Přáníčko, LED svíčky, Štědrý den, Přání, Filmy, Vánoční koledy, Jezulátko, Text, Německy, Anděl, Bramborový salát, Sněhová vločka, Adventní neděle apod.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Logické, Střílečky, Závodní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, muži, osobnosti a lidé, láska, zelenina, Vánoce a Advent, květiny, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, sport, věda, halloween, rostliny, ptáci, náboženství, auta, mapy, symboly, hmyz atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry pro děti zdarma, pro dospělé, Casino, V, školství, Nejhranější online hry zdarma, Biografie, životopis Emma Watson, cestování, Superhry a hry online zdarma, linky, Nejlepší školní testy a kvízy

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Kentucky, New York, Minnesota, Texas, Virginie, Rhode Island, Aljaška, Illinois, Maryland, Georgie, Oregon, Oklahoma, Arkansas, Nové Mexiko, New Jersey, Severní Dakota, Vermont, Montana, Massachusetts, Iowa, Utah, Delaware, Jižní Karolína, Connecticut, Michigan atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, umělci a umění, věda, křesťanství, poruchy, politici, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, státní správa, podnikání a podnikatelé, přezdívky, osobnosti, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, žurnalisté a novináři, psychologie, mytologie, nadpřirozené osoby, historie, vlastnosti, politika, filozofie, lékařství atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, psychologie, politika, kultura, stavebnictví, latina, nemoce, lékařství a medicína, technika, filozofie, nápoje, zločin a právo, literatura, bankovnictví, hardware, sport, zkratky, chemie, náboženství a křesťanství, nástroje, český jazyk, rostliny, různé, ekonomie a ekonomika atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: URL, pro děti, Dopravní značky, Faroe Islands, Online vánoční webzine, M, Ilustrace, obrázky, Cristiano Ronaldo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Kentucky, New York, Minnesota, Texas, Virginie, Rhode Island, Aljaška, Illinois, Maryland, Georgie, Oregon, Oklahoma, Arkansas, Nové Mexiko, New Jersey, Severní Dakota, Vermont, Montana, Massachusetts, Iowa, Utah, Delaware, Jižní Karolína, Connecticut, Michigan atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, umělci a umění, věda, křesťanství, poruchy, politici, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, státní správa, podnikání a podnikatelé, přezdívky, osobnosti, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, žurnalisté a novináři, psychologie, mytologie, nadpřirozené osoby, historie, vlastnosti, politika, filozofie, lékařství atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, psychologie, politika, kultura, stavebnictví, latina, nemoce, lékařství a medicína, technika, filozofie, nápoje, zločin a právo, literatura, bankovnictví, hardware, sport, zkratky, chemie, náboženství a křesťanství, nástroje, český jazyk, rostliny, různé, ekonomie a ekonomika atd.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, doporučujeme, Vlajky států obrázků, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, Vlajky francouzských regionů, Wallpapery do mobilu, F, zeměpis, Obrázky zdarma, humor, zábava, Sharon Stone, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Fotografie Gillian Anderson
Odkazy na partnerské weby
Jessica Simpson
Naše tipy na užitečné weby
Hungary
Doporučené internetové odkazy
Jessica Biel
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Curacao
Doporučené odkazy
Kate Hudson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.