Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: info, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů, cestování, Kate Moos, Nejhranější hry online, Prapory regionů a království, Prapory českých měst, Associazione Calcio Milan, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, hyperlinky, F

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Klasické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:Pozadí na PC, F, ú, Přehled formátů souborů, Online hry zdarma, Pozadí na PC ke stažení, pro děti, Světové vlajky, Wallpapers na plochu zvířátka, zdroje informací, webové stránky, Seznam státních vlajek

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, PC, tablet, mobil, počítač, phablet, notebook, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 95, Chrome OS, Linux Xubuntu, FreeBSD, Java ME, Windows NT. Full HD tapety na PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, květiny, fantasy, Formule 1, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Dostupné rozměry 1080x1920, 360x640, 1920x1200, 1440x900, 4800x1200, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 375x667, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 3200x1800, 854x480, 360x760, 375x812, 750x1334, 2560x1440 atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, květiny, nápoje, Vánoce a Advent, věda, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hmyz, ptáci, smajlíci a emotikony, láska, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, mapy, auta, hudba, zelenina, ženy a dívky, rostliny, sport, ovoce atd.

Wallpapers na plochu PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v smartphone, phablet, mobil, PC, notebook, obrazovka počítače, počítač, displej, tablet, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy macOS, Chrome OS, Slackware, Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Linux Fedora, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Server 2012. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: operační systémy, Windows, auta, dopravní prostředky, zvířata, voda a bubliny, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x900, 1536x864, 2048x1536, 1152x864, 1280x1024, 1536x2560, 768x1024, 1280x768, 1152x768, 1800x1440, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1366x1024, 800x600, 1600x1200 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, filozofie, školství, osobnosti, mytologie, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, národnost, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, poruchy, přezdívky, žurnalisté a novináři, sport, historie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, fikce a fantasy atd.

Klíčová slova: Členské země americké federace, zadarmo, Webové online testy zdarma, Rose McGowan, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Football, Prapory regionů a království, webovky, výukové pomůcky, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, věda, herectví, herci a herečky, zločin a právo, politici, Spisovatelé a básníci, křesťanství, mytologie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, státní správa, rodinné vztahy, politika, poruchy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, lékařství, historie, vlastnosti atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro mobil, displej, mobilní telefon, phablet, PC, monitor, obrazovka počítače, smartphone, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, OSX, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Linux Xubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, fraktály, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1920x1080, 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1536x2560, 1440x960, 768x1024, 1152x768, 2560x1920, 1680x1050, 2560x1600, 360x720, 360x760, 750x1334, 1920x1440, 1024x768 atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Alkoholový kalendář, Pastýř, Windows, Atmosféra, Vánoční kaktus, Film, Plzeň, Dárky, Neviňátko, Monitor, Samolepky, Striezelmarkt, Jídlo, Slámový adventní věnec, Vánoční trhy, Šišky, Rumové řezy, Pro děti, Keramický adventní věnec, Brambořík, LED svíčky, Perníčky, Tisk, Borovice, Špalda, Jmenovky, Linux, Cesmína, Osvětlení do oken, PF, Kuba apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Bonmoty, rčení, úsloví, výroky, hlášky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných, Bonmoty, rčení, úsloví, výroky, hlášky, přísloví, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Kliparty zdarma ke stažení, B, Online obrázky k vybarvení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na plochu PC, internet, Amanda Bynes, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, věda, herectví, herci a herečky, zločin a právo, politici, Spisovatelé a básníci, křesťanství, mytologie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, státní správa, rodinné vztahy, politika, poruchy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, lékařství, historie, vlastnosti atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Pozadí na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro mobil, displej, mobilní telefon, phablet, PC, monitor, obrazovka počítače, smartphone, notebook, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, OSX, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Java ME, Linux Xubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, fraktály, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 1920x1080, 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1536x2560, 1440x960, 768x1024, 1152x768, 2560x1920, 1680x1050, 2560x1600, 360x720, 360x760, 750x1334, 1920x1440, 1024x768 atd.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, materiály, technika, bankovnictví, náboženství a křesťanství, chemie, latina, politika, lékařství a medicína, nástroje, zkratky, filozofie, příroda, psychologie, stavebnictví, kultura, software, věda, hardware, český jazyk, účetnictví, sport, literatura, nápoje atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, internetové stránky, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Poker OMAHA hold em, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz, Dopravní značení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online vánoční magazín, školství, Shannon Elizabeth, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Alkohol činí život snesitelným: Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Další odkazy:

Luis Suárez
Doporučené odkazy
Poker online card game
Odkazy na užitečné webové stránky
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Naše tipy na užitečné weby
Lindsay Lohan
Odkazy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Tipy na Partnerské weby
Nikki Cox

Děkujeme vám za vaši návštěvu.