Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, vtípky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Windows, O ženách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Němcích apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, filozofie, osobnosti, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, psychologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, záliby, sport, věda, historie, politici, herectví, herci a herečky, umělci, národnost atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Informace, technika, kultura, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeňský punč, Papírové ozdoby, Popelka, Vánoční svícen, Betlém, Vinná klobása, Ježíšek, Zima, Tapeta, Vánoční filmy, Vánoční ozdoby, Blahopřání, Košíčky, Tiskárna, Adventní trhy, Film, Vosí hnízda, Striezelmarkt, Jmenovka, Keramika, Pro děti, Špalda, Rostliny, Adventní svícen, Advent, Historické ozdoby, Třásně, K Vytištění, Drážďany, Písnička, Korálky apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky spojených států amerických, Přehled států světa a jejich vlajek, Penelope Cruz, multimédia, Nejlepší hry pro dívky, V, Filmy, filmová kamera, střih, Nej hry online, Vánoční magazín, Webové html5 hry zdarma, odkazy

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Relaxační hry, Strategie, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Animace, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:výukové pomůcky, info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, Julia Roberts, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Grunge rock music, Ilustrace, obrázky, zajímavosti, Státní prapory všech států

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit, jak převést, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat soubory následujících typů: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, systémové soubory apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit, jak převést následující typy souborů: grafiku, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, internet a web apod.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Oklahoma, Florida, Idaho, Iowa, Severní Karolína, Maryland, Západní Virginie, Arizona, Jižní Karolína, Kansas, Nebraska, Maine, Missouri, Oregon, New Jersey, Pensylvánie, Vermont, Wisconsin, Connecticut, Texas, Montana, Illinois, Indiana, Aljaška, Alabama atd.

Klíčová slova: pro dospělé, webové stránky, V, Cristiano Ronaldo football, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy, Anastacia, Biografie slavných osobností, M, weby, linky

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Manýrismus, Francie, Pittsburgh Penguins, Slovenští prezidenti, Diplomat, Čech, Prezidenti ČR, Poprava, Miliardář, NHL, Zpěvák, Závodník, Dramatik, Francouz, Rakušan, Husité, Ministři, Životopis, Imitátor, Miliardáři, Druhá světová válka, Slováci, Rétorika, Avangard Omsk, Američané, Pop, Filozof, Washington Capitals, Válka, Hudebnice, Vražedkyně, Protektorát, Olympiáda, AIDS, Malíř, Zavražděn apod.

Síť, technika, kultura, informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, smajlíci a emotikony, nápoje, květiny, halloween, stavby, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, symboly, náboženství, věda, nástroje a přístroje, hmyz, ženy a dívky, zelenina, mapy, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, láska, zvířata, auta, ptáci atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, technika, nápoje, fyzika, stavebnictví, český jazyk, jídlo, hardware, politika, sport, příroda, latina, filozofie, věda, materiály, zkratky, cestování, psychologie, bankovnictví, nástroje, lékařství a medicína, literatura, software, zločin a právo atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: Dopravní značení, internet, cestování, Istanbul city, B, školství, Super free web games zdarma, Sportovní tapety na PC, Dopravní značení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Free game online hry

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Manýrismus, Francie, Pittsburgh Penguins, Slovenští prezidenti, Diplomat, Čech, Prezidenti ČR, Poprava, Miliardář, NHL, Zpěvák, Závodník, Dramatik, Francouz, Rakušan, Husité, Ministři, Životopis, Imitátor, Miliardáři, Druhá světová válka, Slováci, Rétorika, Avangard Omsk, Američané, Pop, Filozof, Washington Capitals, Válka, Hudebnice, Vražedkyně, Protektorát, Olympiáda, AIDS, Malíř, Zavražděn apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Wallpapers na PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. doporučujeme pro notebook, mobil, displej, monitor, PC, obrazovka počítače, počítač, phablet, mobilní telefon, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 7, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Android, Windows NT, SUSE Linux, Windows Me, Slackware, Chrome OS, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, motorky, zvířata, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, flóra, stromy, ptáci, Formule 1, hmyz a pavouci, nature - příroda. Dostupné rozměry 640x480, 1152x864, 1280x960, 2560x1440, 4800x1200, 1440x960, 3200x1200, 1536x2560, 1280x854, 1280x1024, 750x1334, Full HD 1080x1920, 1920x1080, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 2560x2048 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Online adventní magazín, počítače, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Erika Eleniak, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Super online flash hry, Pozadí na PC zdarma ke stažení, internetové stránky, humor, Přání k svátku podle jmen, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Vše pro zvířecí miláčky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu Dopravní prostředky
Naše tipy na užitečné weby
Přání k narozeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace
Zajímavé webové stránky
Texty blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky a pozadí na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.