Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Strategie, Pro dívky, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Hry pro dívky online, Biografie slavných osobností, Superhry a hry online zdarma, Philippines, V, Super online kvízy, školství, Zamilované sms vzkazy, Vlajky jednotlivých států USA, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, jídlo, kultura, stavebnictví, filozofie, nemoce, fyzika, politika, zkratky, internet, psychologie, sport, věda, účetnictví, software, rostliny, počítače, český jazyk, zločin a právo, materiály, příroda, matematika, bankovnictví, různé atd.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Washington Capitals, Imitátor, Pop, Francouz, Svatý, Vojevůdce, Vrah, Životopis, Kladno, Němci, Továrník, Malíř, Textařka, Esejista, Dabérka, Poslanci, Zpěvačka, KSČ, Prezident USA, Upálen, Atentát, Faraon, Husité, Žhavé výstřely, Masový vrah, Rakušan, Trenérka, Hudebnice, Obchodník, Brno, Češi, Státník, Herečka, Komunista, Vojáci, Kancléř apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtipy, frky, černý humor, ftipy, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, černý humor, ftipy, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Keywords:Americké federální vlajky, multimédia, zeměpis, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Istanbul city, V, Super free web games zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kdo je to Ježíšek?, internet, Wallpapery na plochu PC, Online hry zdarma

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Tapety na PC - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Tapety na PC. lze použít v tablet, monitor, smartphone, phablet, displej, PC, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows NT, Linux Fedora, Windows 2000, Lubuntu, Mac, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Android, Linux Xubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Formule 1. Vyberte si rozměr z 1920x1200, 1536x2560, 2560x1600, 2560x2048, 360x760, 375x667, 768x1024, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1152x768, 1024x600, 800x1280, 1280x720, 750x1334, 1152x1920 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, geocaching, hudební zkratky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti apod.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: volný čas, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Athletic Bilbao club, internetové stránky, zajímavosti, doporučujeme, Kubovy osobní stránky o cestování, Databáze osobností Kdo je to?, M, Tapety na PC, Seznam státních vlajek

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Film, Obrazovka, Vánoční koule, Vánoční ubrusy, Dia, Vánoční pozadí, Historické ozdoby, Květiny, SMS, Atmosféra, Cesmína, Košíčky, Jedle, Vánoční dekorace, Štóla, Kapr, Adventní kalendář, Linecká kolečka, Tisk, Vánoční světýlka, Ostrava, Monitor, Strom, Německy, Adventní trhy, Wallpaper, Zima, Pokrmy, Umělý vánoční stromek, Anděl apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: zdarma, Webové online testy zdarma, zadarmo, Tipy na vánoční dárky pro malé školáky, A, počítače, Nejhranější online testy a kvízy, Grunge hudební rockový styl, Nejhranější hry online, cestování, Obrázky zdarma

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Střílečky, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poprava, Olympijští vítězové, Vojevůdce, Scénárista, Kněz, Archivář, Mim, NHL, Právník, HIV pozitivní, Francouz, Olympijský vítěz, Komunisté, Malíř, Diplomat, ČSSD, Teolog, Svatý, Romantismus, Sebevražda, Ministr zahraničí, Zlatý slavík, Vrah, Továrník, Hejtmani, Hokejisté, Pittsburgh Penguins, Imitátor, Dallas Stars, Náboženství, Atentát, Masový vrah, Olympiáda, Zavražděn, Sochař, Vražedkyně apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, profese a zaměstnání, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, mytologie, politika, nadpřirozené osoby, osobnosti, podnikání a podnikatelé, umělci, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, sport, poruchy, rodinné vztahy, národnost, lékařství, zločin a právo, státní správa, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník, Full HD tapety na PC zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, linky, Králík na sáňkách, Nejhranější hry online, Ilustrační obrázky, Životopisy slavných osobností, Online vánoční webzine, zdroje informací, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Recept na domácí čokoládové pralinky, 10

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Zakulacený vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby
Kdo je to Anděl?
Odkazy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vánoční píseň Zavítej k nám dítě malé
Odkazy na partnerské weby
Obrázek Mikuláše zdarma ke stažení
Zajímavé webové stránky
Bezlepkové vánoční cukroví

Děkujeme vám za vaši návštěvu.