Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, tablet, PC, mobil, ultrabook, smartphone, notebook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Chrome OS, macOS, Windows NT, Windows 98, Linux Xubuntu, Windows 2000, BlackBerry OS, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC ke stažení z kategorií hmyz a pavouci, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, květiny, Formule 1, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 768x1024, 800x1280, 1600x2560, 2048x1080, 2160x3840, 1920x1200, 2560x1600, 1536x2048, 1800x1440, 360x720, 3200x1200, 1536x2560, 412x846, 375x667, HD 1280x720 atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, školství, vlastnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, mytologie, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, umělci, státní správa, přezdívky, politika, lékařství, podnikání a podnikatelé, historie, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, věda, politici, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: volný čas, odkaz, cestování, Přehled zkratek a akronymů, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, internet, zdarma, Dopravní značení, Omalovánky nejen pro děti, webové stránky, kuriozity, Webové online testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v smartphone, počítač, PC, ultrabook, displej, notebook, mobil, monitor, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 2000, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Slackware, BlackBerry OS, FreeBSD, macOS, Windows Server 2012, Chrome OS, Apple iOS (iPhone). Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, zvířata, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, motorky, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 360x760, 412x846, 360x640, 2048x1080, 360x720, 1600x900, HD 1280x720, 1440x2560, 320x568, 4800x1200, 640x480, 1080x1800, 2560x1440, 750x1334, 1080x1920, 1920x1200 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zločin a právo, věda, materiály, fyzika, různé, rostliny, nástroje, český jazyk, politika, latina, sport, bankovnictví, nápoje, cestování, školství, stavebnictví, kultura, náboženství a křesťanství, chemie, matematika, software, literatura, účetnictví, nemoce atd.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, doporučujeme, zdroje informací, počítače, Fotky Elisha Cuthbert, zadarmo, humor, Nejlepší školní testy a kvízy, Travel in Europe, multimédia, F, Databáze osobností Kdo je to?

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Hannah Montana, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventury, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Střílecí hry, online html5 hry apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Seznam vlajek amerických států, Americké federální vlajky, Manchester United club, Online hry zdarma, F, Státní vlajky států světa, FC Bayern Munich, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, F, Wallpapers na zdarma PC ke stažení

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Hry pro děti, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro phablet, PC, displej, monitor, smartphone, počítač, ultrabook, mobilní telefon, tablet, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows 7, Windows 98, Windows 95, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Me, BlackBerry OS, FreeBSD, macOS, Windows NT. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, auta, noční města, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, voda a bubliny, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, květiny, kytky, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, wallpapery. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1536x864, 1024x600, 800x600, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 2560x2048, 1280x854, 1280x1024, 1280x768, 375x667, 1440x960, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 2560x1440 atd.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Klasické, Střílečky, Logické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, květiny, zvířata, dopravní prostředky, hudba, halloween, hmyz, rostliny, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, Vánoce a Advent, auta, věda, smajlíci a emotikony, stavby, nástroje a přístroje, sport, mapy, muži, symboly, ovoce, přístroje atd.

Klíčová slova: školství, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na plochu počítače, Obrázky na plochu Vesmír, Online biografie, životopisy osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky zemí světa, Grunge hudební rockový styl, Stručný encyklopedický slovník, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Hry pro děti, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Síť, inspirace pro volný čas

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, phablet, smartphone, mobil, displej, PC, monitor, tablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 95, Java ME, Linux Mint, Android, Windows 10, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 7, Windows XP, FreeBSD, Linux Ubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, letadla, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, voda a bubliny, dopravní prostředky, noční města, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, psi a štěňátka, rostliny, sportovní pozadí, wallpapery, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1152x864, 2560x1600, 1800x1440, 320x568, 1366x1024, 1280x854, 2048x1080, 375x667, 800x600, 412x846, 2560x2048, 1152x1920, 800x1280, 375x812, 1024x768, 1152x768 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Západní Virginie, New York, Michigan, Kansas, Severní Dakota, Illinois, Florida, Arkansas, Nebraska, Severní Karolína, Maryland, Utah, Aljaška, Nové Mexiko, Oregon, Havaj, Louisiana, Connecticut, New Hampshire, Massachusetts, Oklahoma, Idaho, Virginie, Ohio, Maine atd.

Klíčová slova: pro děti, info, Online životopisy, biografie, Online web Hry zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší online, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, zeměpis, zajímavosti, Online adventní magazín, pro dospělé, linky, URL, Texty přání k svátku podle jmen, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Computer games
Tipy na zajímavé weby
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotky Taylor Swift
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Státní vlajky zemí světa
Odkazy na partnerské weby
Chelsea Football F.C.
Tipy na užitečné weby
Countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.