Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, volný čas a zábava

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, P, doporučujeme, V, Pizza, ingredience, druhy, recepty, Hry pro kluky, zajímavosti, Online hry zdarma, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, PC tapety pro Windows, URL

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouz, NHL, Archivář, Architekt, Textařka, Královna, Náboženství, Generalissimus, Režisér, Básníci, Rétorika, Čech, Miliardáři, Mluvčí, Maršál, Závodník, Masový vrah, Továrník, Právník, Francie, Hudba, Prezidenti ČR, KSČ, Státník, Filozof, Historik, Protektorát, Orlík, Romantismus, Zpěvačka, Rakousko-Uhersko, Dallas Stars, Svatý, Nežijící, Country, Ekonom apod.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Deskovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Filmy, Václavské náměstí, Historické ozdoby, Přáníčko, Ostrava, Ježíšek, Dia, Třásně, Husarské knoflíky, Drážďany, Pastýř, Zdraví, Vánoční filmy, Text, Jmelí, Štědrý den, Mrazík, Korálky, Alkoholový kalendář, Německy, Brambořík, Lego, Borovice, Sněhová vločka, Osvětlení, Vinná klobása, Vánoční kaktus, Vánoční ozdoby, Silvestr, Tichá noc, Jarmark apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Keywords:zeměpis, webovky, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, Rie Miyazawa, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Federace USA, tipy, Kam na výlet?, cestování, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Kliparty zdarma ke stažení

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, písma, fonty, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Střílečky, Strategie, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury, Akční hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry a tak dále.

Internet, síť, volný čas a zábava

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, humor, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Historie a použití omalovánek v USA, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Nejlepší zeměpisné kvízy

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Hejtmani, Miliardář, Stoletá válka, Malíř, Křesťanství, Pop, AIDS, Prezidenti, Slováci, Kladno, Poslanec, Prezident USA, Čech, Vojáci, Kancléř, Vražedkyně, Miliardáři, HIV pozitivní, Exilový prezident, Olympijský vítěz, Sochař, Producent, Američané, Vládce, Spisovatel, Skladatel, Hudebnice, Washington Capitals, Normalizace, Podnikatel, Ministr, Architekt, Ministr zahraničí, Itálie, Historik apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Síť, volný čas a zábava

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tisk, Václavské náměstí, Svíčky, Písnička, Santa Claus, Advent, Tablet, Jingle Bells, Šišky, Vánoční prostírání, Jesličky, Patchwork, Stromeček, Pro děti, Anděl, Jmelí, Jmenovky, Silvestr, Pastýř, Plocha, Papírové ozdoby, Vánoční ozdoby, Santa, Špalda, Cesmína, Vánoční filmy, Štědrý večer, Obrazovka, Korálky, Zdraví, Linecká kolečka apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Vtípky, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Akční hry, Sportovní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Adventury, Karetní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: Super online flash hry, Superhry a hry online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Antigua and Barbuda, F, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, hyperlinky, F, Staré hry online

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Hejtmani, Miliardář, Stoletá válka, Malíř, Křesťanství, Pop, AIDS, Prezidenti, Slováci, Kladno, Poslanec, Prezident USA, Čech, Vojáci, Kancléř, Vražedkyně, Miliardáři, HIV pozitivní, Exilový prezident, Olympijský vítěz, Sochař, Producent, Američané, Vládce, Spisovatel, Skladatel, Hudebnice, Washington Capitals, Normalizace, Podnikatel, Ministr, Architekt, Ministr zahraničí, Itálie, Historik apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Kentucky, Mississippi, Pensylvánie, Montana, Georgie, Nové Mexiko, Rhode Island, Aljaška, Vermont, Jižní Dakota, Delaware, Arkansas, Severní Dakota, Severní Karolína, Kansas, Jižní Karolína, Západní Virginie, Kalifornie, Tennessee, Connecticut, Indiana, Minnesota, Utah, Massachusetts, Nevada atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Washington, Indiana, Ohio, Kentucky, Michigan, Arizona, New Hampshire, Minnesota, Utah, Pensylvánie, Connecticut, Kalifornie, Maine, Nové Mexiko, Mississippi, Colorado, Wyoming, Florida, Montana, Rhode Island, Texas, Západní Virginie, Jižní Karolína, New York, Tennessee atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, komprimace dat, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, písma, fonty apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Online testy a kvízy zdarma, webové stránky, Staré hry online, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Best web page, pro dospělé, zdroje informací, Přehled formátů souborů, linky, Online adventní magazín, Kliparty pro dokumenty, Internet prostitution,

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Naše tipy
Svátky, jmeniny, kalendář
Tipy na zajímavé weby
Přání k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Narozeninová přání a přáníčka
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.