Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Rčení, myšlenky, moudrosti, motta, moudra, úsloví, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, moudrosti, motta, moudra, úsloví, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Wallpapers na plochu počítače - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro mobil, ultrabook, smartphone, notebook, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, tablet, monitor, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Lubuntu, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 7, Chrome OS, SUSE Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows XP. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, budovy a stavby, letadla, hudební tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, sportovní pozadí, zvířata, hry a herní wallpapery, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Zvolit si můžete z velikostí 1680x1050, 2560x1600, 1920x1200, 1440x960, 640x480, 800x1280, 1536x2048, hi res 2560x1920, 2560x2048, 320x568, 1152x1920, 412x846, 360x760, 360x720, 1600x900, 1280x960 atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Státník, Kladno, Nobelova cena, Zpěvák, Novinář, Malíř, Kancléř, Vojevůdce, Faraon, Pop, Archivář, Čech, Olympiáda, Starověký Egypt, Textařka, Český slavík, Esejista, Druhá světová válka, KHL, Ministři, Čeští králové, Architekt, Zpěvačka, Trenérka, Vražedkyně, Křesťanství, Dramatik, Upálen, Mim, Ekonom, Imitátor, Komik, Právník, Poslanec, Diplomat apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční pozadí, Papírové ozdoby, Brno, Jmenovky, Blahopřání, Wallpaper, Rumové řezy, Mrazík, Vánoční kaktus, Jingle Bells, Adventní neděle, Papírový vánoční stromek, Vánoční koledy, Křesťanství, Francouzsky, Štědrý večer, Svíčky, Ježíšek, Windows, Vánoční dekorace, Přáníčko, Adventní svícen, Keramika, Štóla, Perníčky, Adventní kalendář, Tapeta, Santa, Skleněné ozdoby, Vánoční koule, K Vytisknutí apod.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. lze použít v PC, smartphone, mobil, ultrabook, phablet, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, tablet, monitor a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows NT, BlackBerry OS, Windows Me, OSX, Linux Ubuntu, Linux Mint, macOS, Windows 2000. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, nature - příroda, ptáci, motorky, free wallpapers, Formule 1, Rally, závody aut, fantasy. Vyberte si rozměr z 1600x900, 1920x1080, 2160x3840, 4800x1200, 3200x1800, 1366x1024, 1280x720, 1080x1800, 360x640, 854x480, 800x1280, 1152x1920, 1080x1920, 1440x900, 320x568, 1680x1050 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, fikce a fantasy, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, politika, žurnalisté a novináři, psychologie, politici, vlastnosti, poruchy, záliby, přezdívky, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, školství, historie, křesťanství, osobnosti, umělci, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo atd.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, V, pro dospělé, internetové stránky, Tapety se zvířaty na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník, Mesin slot, volný čas, info, Dopravní značení, Wallpapers na plochu počítače

Fóry, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, kameňáky, anekdoty, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, murphyho zákony apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak převést, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, dokumenty, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:Členské země americké federace, Online hry zdarma, Státní prapory všech států, Superhry a hry online zdarma, Geography and flags, Kliparty pro dokumenty, webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Libro de colorear, Prapory regionů a království, cestování, počítače

Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro počítač, displej, tablet, monitor, mobil, notebook, PC, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows Me, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 10, Java ME, Red Hat Linux. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, nature - příroda, fantasy, květiny, zvířata, hmyz a pavouci, fraktály, Formule 1, ptáci, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 2048x1536, 1600x900, 1280x800, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 1024x600, 1920x1440, 1600x900, HD 1280x720, 1280x960, 768x1024, 3200x1800, 1536x2560, 800x600 atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online omalovánky Sport pro děti, zdroje informací, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky ke stažení, zábava, Webové online hry zdarma, internet, F

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory apod.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Text, Sněhová vločka, Křesťanství, Striezelmarkt, Vídeň, Tablet, Vánoční kaktus, Přáníčko, Brno, SMS, Adventní věnec, Tiskárna, Advent, Štěstí, Vánoční hvězda, Umělý vánoční stromek, Adventní neděle, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Písnička, Ohňostroj, Papírové ozdoby, Kameňák, Vánoční prostírání, Štědrý večer, Vánoční stromek, Popelka, Bůh, Drážďany, Santa, Lego apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vtipné texty, frky, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O škole, O Somálcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Windows, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, zvířata, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, věda, hmyz, muži, květiny, láska, osobnosti a lidé, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, zelenina, symboly, ovoce, přístroje, dopravní prostředky, mapy, nápoje, stavby, hudba, ptáci atd.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, weby, Přehled přípon a koncovek souborů, Warez, Dopravní značky, hyperlinky, Vše o Vánocích, Modelo de Camara web, Biografie slavných osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry pro děti zdarma

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory apod.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Text, Sněhová vločka, Křesťanství, Striezelmarkt, Vídeň, Tablet, Vánoční kaktus, Přáníčko, Brno, SMS, Adventní věnec, Tiskárna, Advent, Štěstí, Vánoční hvězda, Umělý vánoční stromek, Adventní neděle, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Písnička, Ohňostroj, Papírové ozdoby, Kameňák, Vánoční prostírání, Štědrý večer, Vánoční stromek, Popelka, Bůh, Drážďany, Santa, Lego apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Tapety na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, notebook, PC, mobil, smartphone, tablet, monitor, phablet, ultrabook a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Windows 95, Linux Mint, Chrome OS, Windows Me, BlackBerry OS, OSX, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Java ME. Full HD tapety ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, auta, letadla, rostliny, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, wallpapery, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka, sportovní pozadí, noční města, budovy a stavby, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1366x1024, 1680x1050, 1920x1280, 375x812, 1152x864, 1280x800, 2160x3840, 320x568, 1200x1920, 1280x960, 360x640, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1080x1800 atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Historik, Avangard Omsk, Český slavík, Filozof, Skladatel, Československo, Básník, Orlík, Vojevůdce, Křesťanství, Husité, Itálie, Novinář, Američan, Pop, Washington Capitals, Textař, Ekonom, Olympiáda, Ital, Rakušan, Komik, Básníci, Podnikatelé, Rétorika, Hudba, Prezidenti ČR, Vůdce, Politik, Olympijský vítěz, Životopis, Hokejisté, Pittsburgh Penguins, Obchodník, Stoletá válka, Závodník apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, webovky, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, Kliparty pro Office, Zhang Ziyi, Seznam zkratek a akronymů, URL, F, Seznam vlajek měst České republiky, Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cristiano Ronaldo,

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Draw poker
Naše tipy
Arsenal F.C.
Doporučené odkazy
Obrázek Japonka
Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.