Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Postřehové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Animace, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v monitor, PC, displej, notebook, ultrabook, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, OSX, macOS, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, BlackBerry OS, Android, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu. Pozadí na plochu počítače z kategorií květiny, kytky, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, noční města, psi a štěňátka, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Dostupné velikosti jsou 1920x1280, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 360x760, 360x640, 854x480, 1920x1440, 1600x2560, 2560x1440, 1152x864, 1280x1024, 2048x1080, 1920x1200, 640x480, 1600x1200 atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: zdroje informací, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní prapory všech zemí, cestování, Omalovánky - dinosauři, tipy, počítače, F, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, zdarma, Obrázky zdarma, internet, multimédia

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Fórky, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, vtípky, fóry, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, cestování, latina, literatura, stavebnictví, jídlo, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zločin a právo, počítače, filozofie, náboženství a křesťanství, nápoje, nemoce, bankovnictví, nástroje, software, politika, český jazyk, chemie, technika, zkratky, příroda, kultura atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, nemoce, jídlo, ekonomie a ekonomika, příroda, různé, náboženství a křesťanství, literatura, školství, psychologie, lékařství a medicína, rostliny, software, filozofie, politika, zkratky, latina, nápoje, cestování, účetnictví, počítače, stavebnictví, věda, matematika atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, láska, zvířata, osobnosti a lidé, ženy a dívky, ovoce, rostliny, zelenina, ptáci, květiny, symboly, muži, halloween, hudba, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, stavby, sport atd.

černý humor, frky, vtipné texty, vtipy, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, vtipné texty, vtipy, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Keywords:Dopravní značky, M, webové stránky, kuriozity, Omalovánky v USA a jejich použití, Nej hry online, Staré hry online, weby, Kasina, Přehled zkratek a akronymů, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. KHL, Olympiáda, Válka, Poprava, Slovenští prezidenti, Čech, Komunisté, Francouz, Textař, Ministr zahraničí, Pop, Náboženství, Esejista, Vůdce, Nežijící, Státník, Protektorát, Kladno, Orlík, Husité, Překladatel, Textařka, Historik, Novinář, Philadelphia Flyers, Ital, Hokejisté, Česká královna, Životopis, Herečka, Dabérka, Hudba, Zavražděn, Francie, Exilový prezident, Československo apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: volný čas, Nejlepší školní testy a kvízy, pro dospělé, Modelky a celebrity, internetové stránky, Životopisy slavných osobností, odkazy, Online hry zadarmo, Federace USA, Online vánoční webzine, Nejhranější hry online, odkaz

Fórky, frky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, frky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, Frky o tchýních, O ekonomech apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. vhodné pro počítač, notebook, smartphone, monitor, phablet, mobilní telefon, displej, PC, tablet, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 95, Android, Chrome OS, Windows Me, macOS, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, SUSE Linux, Lubuntu, Windows XP, Windows 98. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní wallpapery, fraktály, ptáci, květiny, zvířata, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 3200x1800, 800x600, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 2560x1440, 1600x1200, 1024x600, 1536x2048, 1920x1280, 1600x900, 800x1280, 1152x864, 640x480, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, pro děti, zeměpis, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, zábava, Superhry a hry online zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky ke stažení, Prapory regionů a království, linky, školství

Fórky, frky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, frky, fóry, ftipy, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O mužích, Frky o tchýních, O ekonomech apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Výroky, moudra, úsloví, hlášky, přísloví, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Výroky, moudra, úsloví, hlášky, přísloví, rčení, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohatství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o rozumu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oddechové hry, Adventury, Barbie hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, kterak editovat následující typy souborů: dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, doporučujeme, Obrázky na PC, Databáze osobností Kdo je to?, World Flags, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Státní prapory všech zemí, výukové pomůcky, Obrázky zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Proxy server,

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Partnerské weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Naše tipy
Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican
Zajímavé internetové odkazy
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.