Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Moudra, aforismy, úsloví, bonmoty, přísloví, moudrosti, výroky

Citáty slavných, Moudra, aforismy, úsloví, bonmoty, přísloví, moudrosti, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Náš tip, cestování, hry a informace

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Hannah Montana, Adventury, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Deskovky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Oddechové hry apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vánoční web - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hostina, Adventní neděle, Koleda, Jezulátko, Plzeň, Jmenovky, Advent, Šišky, Řetězy, Křesťanství, Televize, Vánoční punč, Ježíš Kristus, Ohňostroj, Perníčky, Štědrý večer, Košíčky, Slámový adventní věnec, Patchwork, Bramborový salát, Santa, Drážďany, Třásně, Jarmark, Filmy, Skleněné ozdoby, Vánoční koledy, Koledy, Vánoční stromek, Brambořík, Pro děti apod.

Klíčová slova: odkazy, pro dospělé, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, Vymalovánky k tisku, Hry pro nejmenší děti online zdarma, výukové pomůcky, Super free web games zdarma, SMS přání k jmeninám podle jmen, webové stránky, ú, Počítačové tapety pro Windows, zábava

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:doporučujeme, zadarmo, URL, Super online kvízy, Freeware, Přehled států světa a jejich vlajek, Vlajky měst České republiky, Dopravní značky, Freeware, kuriozity, info, humor

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako vlastnosti, záliby, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, přezdívky, věda, umělci, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, sport, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, psychologie, politika, zločin a právo, národnost, rodinné vztahy, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, státní správa atd.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: zeměpis, Tapety na plochu PC, Prapory regionů a království, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Ilustrační obrázky, HTML5 Videojuego de navegador, Biografie známých osobností, multimédia, V, Stručný slovník pojmů a termínů

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, láska, halloween, rostliny, dopravní prostředky, stavby, náboženství, věda, symboly, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, zvířata, mapy, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, ženy a dívky, nápoje, Vánoce a Advent, přístroje, sport, květiny atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Informace, cestování, hry a informace

Tapety na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, tablet, ultrabook, mobil, phablet, smartphone, počítač, displej, notebook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 2000, Mac, Windows XP, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 10, Windows NT, Android, Java ME, Slackware. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, ptáci, hmyz a pavouci, free wallpapers, oceán, moře, pláže, motorky, Formule 1, nature - příroda, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 2048x1080, 360x640, 1366x1024, 1600x900, 768x1024, 1600x900, 2560x1920, 1800x1440, 1280x960, 1080x1800, 800x1280, Full HD 1080x1920, 1366x768, 1280x854, 2560x2048, 1024x768 atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Klíčová slova: Vánoční web, M, weby, Tapety na plochu voda, Hry pro dívky online, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na plochu počítače, Blahopřání k MDŽ, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, Online web Hry zdarma bez registrace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, láska, halloween, rostliny, dopravní prostředky, stavby, náboženství, věda, symboly, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, zvířata, mapy, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, ženy a dívky, nápoje, Vánoce a Advent, přístroje, sport, květiny atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, jak importovat soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, internet a web apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, Stručný slovník pojmů a termínů, V, Online poker, karetní hry na Internetu, zdroje informací, Vlajky amerických států USA, počítače, linky, zajímavosti, tipy, Ireland,

Několik fórů na závěr. Vtip Nízké ceny: Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Další odkazy:

Partnerské weby
Arsenal F.C.
Naše tipy
Bayern München
Tipy na zajímavé weby
Kate Moos
Doporučené odkazy
MP3 Music download
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.