Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Partnerské weby, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát soubory těchto typů: internet a web, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, počítač, phablet, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, PC, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, Lubuntu, Mac, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 7, Windows Server 2012, SUSE Linux, Red Hat Linux. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, fraktály, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, tenisté a tenistky, ptáci, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fantasy, flóra, stromy, hmyz a pavouci. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 412x846, 3200x1200, 1536x2048, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 2560x1920, 360x760, 800x600, 1280x768, 1920x1280, 360x720, 393x786, 2048x1536, 2560x1440 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Síť, důležité informace

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, náboženství, přístroje, zelenina, ovoce, nápoje, dopravní prostředky, mapy, jídlo a nápoje, ženy a dívky, halloween, věda, osobnosti a lidé, hmyz, hudba, stavby, květiny, láska, symboly, zvířata, smajlíci a emotikony, auta, Vánoce a Advent atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, osobnosti, školství, politika, sport, zločin a právo, záliby, historie, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, lékařství, křesťanství, poruchy, profese a zaměstnání, věda, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, národnost atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Idaho, Louisiana, New York, Vermont, Florida, Arizona, Kansas, Ohio, Virginie, Indiana, Colorado, Tennessee, Mississippi, Rhode Island, Severní Karolína, Delaware, Kalifornie, New Hampshire, Maryland, Wyoming, Montana, Jižní Dakota, Connecticut, Wisconsin, Texas atd.

Klíčová slova: internet, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, multimédia, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Nejhranější online hry zdarma, humor, Superhry a hry online zdarma, Wallpapers na plochu Vánoce, Vlajky států obrázků, info, Dopravní značky, Super online hry zdarma

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtipné texty, anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, Frky ze života, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, O Němcích, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách apod.

World wide web, internet, důležité informace

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Šišky, Bůh, Vánoční svícen, Vánoční hvězda, Brno, Husarské knoflíky, Strom, Bramborový salát, Štěstí, Sněhová vločka, Sám doma, Hostina, Linecká kolečka, Přáníčko, SMS, Vánoční koledy, Umělý vánoční stromek, Přání, Keramika, Svíčky, Píseň, Vánoční pozadí, Vánoční svařák, Keramický adventní věnec, Historické ozdoby, Tapeta, Tablet, Korálky, Popelka, Vánoční světýlka, Ježíšek apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Velikonoční textová blahopřání, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy osobností, Životopisy osobností, Svátky, jmeniny, kalendář, Obrázky na PC ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky apod.

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, notebook, počítač, displej, PC, tablet, monitor, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, OSX, Windows Server 2012, Linux Mint, Lubuntu, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Android, Windows Me, Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, psi a štěňátka, auta, operační systémy, Windows, noční města, květiny, kytky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, rostliny, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 1536x864, 1680x1050, 1280x1024, 1440x960, 360x720, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1080x1800, 1600x2560, 854x480, 360x760, 1280x960, 2560x1440, 640x480, širokoúhlé 1366x768 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, technika, software, lékařství a medicína, internet, bankovnictví, školství, literatura, latina, náboženství a křesťanství, účetnictví, rostliny, nápoje, fyzika, hardware, věda, politika, různé, sport, kultura, ekonomie a ekonomika, český jazyk, materiály, zločin a právo atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti USA, Továrník, Hudba, Maršál, KHL, Textařka, Prezident USA, Brno, Poslanec, Poprava, Diplomat, Obchodník, Habsburkové, Olympijští vítězové, Country, Komik, Císař, Dramatik, Ministři, Američan, Faraon, Skladatel, Komunisté, AIDS, Čeští králové, Žhavé výstřely, Podnikatel, Hokej, Historik, Imitátor, Francie, Florida Panthers, Vůdce, Poslanci, Nobelova cena, Kancléř apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Webové online testy zdarma, cestování, Kosovo, Nejhranější online hry zdarma, zábava, Wallpapers na plochu počítače, Best web page, pro dospělé, M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Náš tip, důležité informace

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Adventury, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, historie, přezdívky, politika, sport, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, národnost, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, žurnalisté a novináři, vlastnosti, mytologie, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, školství atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: zadarmo, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Fernando Torres, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Ilustrační obrázky, Nejhranější hry online, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Ilustrace, obrázky, ú

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Internet, síť, důležité informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, láska, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, mapy, sport, ovoce, rostliny, přístroje, muži, stavby, nástroje a přístroje, hmyz, auta, smajlíci a emotikony, věda, symboly, hudba, ptáci atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Ftipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, fóry, frky, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O škole, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O manželství, O důchodcích, Frky o tchýních, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Super online kvízy, volný čas, odkaz, zajímavosti, Biblické omalovánky k tisku, doporučujeme, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vánoční web, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, webovky, Tipy na výlet,

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Levné letenky
Doporučené odkazy
Real Madrid CF sepak bola
Tipy na zajímavé weby
Proxy server
Partnerské weby
Obrázek Zrzka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.