Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Partnerské weby, technika, zábava, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky, geocaching, měny, země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Fórky, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, frky, kameňáky, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, frky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: V, Online hry pro děti zdarma, Free game online hry, Nejlepší hry pro dívky, Internet prostitution, webové stránky, zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše pro kolo, info, Vlajky měst a obcí České republiky, odkazy, Online vánoční magazín

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, stavby, osobnosti a lidé, hmyz, Vánoce a Advent, zelenina, květiny, ptáci, nástroje a přístroje, přístroje, muži, náboženství, symboly, láska, rostliny, ovoce, věda, zvířata, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, sport, halloween, nápoje atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky měst České republiky, Dopravní značky, Canada Flag, doporučujeme, pro dospělé, zadarmo, Real Madrid football club, Kliparty zdarma ke stažení, Super online flash hry, kuriozity

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, jídlo, nápoje, náboženství a křesťanství, věda, nemoce, matematika, stavebnictví, kultura, filozofie, bankovnictví, fyzika, psychologie, software, účetnictví, latina, ekonomie a ekonomika, český jazyk, zločin a právo, materiály, politika, chemie, zkratky, technika atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Logické hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Střílecí hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Farmářské hry apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: weby, Slovník pojmů Co je to?, linky, Bacará, Super online kvízy, Obrázky vlajek států světa, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Bubble shooter, webovky, A, M, Biografie známých osobností

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v smartphone, notebook, mobilní telefon, displej, mobil, phablet, ultrabook, monitor, tablet, PC, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 95, Chrome OS, Windows 7, Linux Fedora, Windows NT, Windows Me, Java ME, Red Hat Linux, Android. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, rostliny, letadla, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 360x640, 768x1024, 1080x1800, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1440x2560, 1280x800, 1440x960, 360x760, 1200x1920, 375x812, 393x786, 1366x1024, 1440x900 atd.

Síť, technika, zábava, informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Frky, fóry, vtipné texty, ftipy, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, vtipné texty, ftipy, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, fikce a fantasy, křesťanství, filozofie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, přezdívky, národnost, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, umělci, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, vlastnosti, rodinné vztahy, lékařství, věda atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Nejlepší školní testy a kvízy, Online dating services, Vlajky amerických států USA, počítače, F, Filmy, natáčení, střih, Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Seznam státních vlajek

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v smartphone, notebook, mobilní telefon, displej, mobil, phablet, ultrabook, monitor, tablet, PC, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Mint, Windows 95, Chrome OS, Windows 7, Linux Fedora, Windows NT, Windows Me, Java ME, Red Hat Linux, Android. Pozadí na tablet jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, zvířata, rostliny, letadla, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 360x640, 768x1024, 1080x1800, 1600x1200, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1440x2560, 1280x800, 1440x960, 360x760, 1200x1920, 375x812, 393x786, 1366x1024, 1440x900 atd.

Informace, technika, zábava, informace

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Orlík, Hudba, Renesance, Poslanec, Máj, Francouz, Komik, Básníci, Florida Panthers, Prezidenti ČR, Manýrismus, Miliardář, Ital, Továrník, Československo, Maršál, Stoletá válka, Textařka, Ekonom, Charta 77, Gymnasté, Čech, Prezidenti, Druhá světová válka, Pop, Rétorika, KSČ, Česká královna, KHL, New York Rangers, Poprava, Zavražděn, Vrah, Slovák, Dabérka, Exilový prezident apod.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Indiana, Montana, Vermont, Severní Dakota, Jižní Karolína, Arkansas, Colorado, Missouri, Connecticut, Kentucky, Západní Virginie, Delaware, Tennessee, Kansas, Pensylvánie, Kalifornie, New York, Florida, Nové Mexiko, Illinois, New Hampshire, Maryland, Maine, Havaj, Wisconsin atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Anekdoty, vtipné texty, frky, vtípky, ftipy, fórky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtipné texty, frky, vtípky, ftipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Němcích, O Slovácích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O mužích, O ženách apod.

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Logické, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: zdarma, internet, volný čas, hyperlinky, Seznam souborových přípon, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor, multimédia, odkaz, Webové online hry zdarma, Texty přáníček k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Napálený brankář: Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Poker
Zajímavé internetové odkazy
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Doporučené odkazy
Sao Tome and Principe
Naše tipy
Slot machine
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.