Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Maine, Texas, Pensylvánie, Georgie, Michigan, Vermont, Minnesota, Oregon, Ohio, New York, Tennessee, Utah, Severní Karolína, Montana, Arizona, Kentucky, Massachusetts, Západní Virginie, Florida, Oklahoma, Jižní Dakota, Rhode Island, Virginie, Havaj, New Jersey atd.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Logické hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, online html5 hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Deskovky, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit následující typy souborů: internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, symboly, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, hmyz, nástroje a přístroje, zelenina, auta, náboženství, mapy, halloween, květiny, jídlo a nápoje, hudba, muži, sport, zvířata, věda, nápoje, ptáci, přístroje, ženy a dívky atd.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Dopravní značky, Životopisy slavných osobností, Hry pro nejmenší online, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, K, M, Black Jack, internet, webové stránky, pro dospělé, weby

Rčení, moudra, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných osobností, Rčení, moudra, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, bonmoty, z kategorií citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o ženách od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dramatik, Trenérka, Američan, Náboženství, Herec, Husité, Český slavík, Filozof, Charta 77, Diplomat, Královna, Sochař, Kněz, Malíř, Faraon, Mluvčí, ČSSD, Florida Panthers, Renesance, Pedagog, Archivář, Slovák, Ministr, Podnikatel, Olympijští vítězové, KHL, Starověký Egypt, Druhá světová válka, Skladatel, Továrník, Hejtmani, Exilový prezident, Čeští králové, Křesťanství, Upálen, Podnikatelé apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Informace, cestování, hry, zábava

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Strategie, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Animace, Akční hry, Postřehové hry, Logické hry, Sportovní hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, týmy NHL, geocaching apod.

Keywords:Full HD tapety na PC, Online adventní magazín, Staré hry online, webovky, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, R, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, A, Hry pro dívky online

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, sport, psychologie, umělci, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, křesťanství, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, přezdívky, rodinné vztahy, mytologie, poruchy, národnost, žurnalisté a novináři, školství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, historie atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Deskovky, Logické hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Akční gamesky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Hannah Montana, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zajímavosti, Prapory regionů a království, Co je to omalovánka?, odkazy, Vlajky států USA, tipy, Omalovánky pro děti, Online hry pro děti zdarma, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, Super online kvízy

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Anekdoty, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Super online kvízy, F, Přehled zkratek a akronymů, Yasmine Bleeth, Webové html5 hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry zdarma, Kate Moos, Členské země americké federace, volný čas, hyperlinky

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtípky, vtipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o doktorech, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, cestování, hry, zábava

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Fórky, fóry, černý humor, anekdoty, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, černý humor, anekdoty, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, zdroje informací, URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Shakira, zadarmo, Přehled souborových přípon, počítače, cestování, Pozadí na PC, Stručný encyklopedický slovník, Flag of Switzerland,

Několik fórů na závěr. Vtip Vláda vs. holubi: Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
MP3 Music download
Partnerské weby
Lionel Messi
Naše tipy
Vlajka Kostariky
Tipy na zajímavé weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.