Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, dokumenty, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Karetní hry, Logické hry, Pro dívky, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Sportovní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury, Strategie, Hry pro dva hráče a tak dále.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytisknutí, Jesličky, Samolepky, Striezelmarkt, Květiny, Vánoční světýlka, Monitor, Kinder, Sám doma, Windows, Kuba, Osvětlení, Bůh, Zdraví, Keramický adventní věnec, Vánoční pozadí, Pokrmy, Tichá noc, Santa, Adventní neděle, Písnička, Wallpaper, Vánoční stromeček, Patchwork, Linux, Německy, Vídeň, Advent, Vánoční ubrusy, Lego, Zima apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako podnikání a podnikatelé, politika, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, státní správa, nadpřirozené osoby, záliby, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, historie, národnost, politici, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, psychologie, vlastnosti, přezdívky, sport, fikce a fantasy, rodinné vztahy, lékařství atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: info, Dopravní značení, webové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, počítače, pro děti, zadarmo, Obrázky ke stažení na plochu, hyperlinky, Kliparty zdarma ke stažení, Super online flash hry, Federace USA

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

černý humor, frky, vtípky, anekdoty, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, frky, vtípky, anekdoty, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:Státní prapory zemí světa, Free game online hry, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma, Tenis wallpapers, kuriozity, Online testy a kvízy zdarma, Staré hry online, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Členské země americké federace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internet

Wallpapery do mobilu - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. doporučujeme pro počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, mobil, smartphone, PC, ultrabook, tablet, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy Windows 95, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 10, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Java ME, Windows 7, BlackBerry OS, Linux Fedora. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, zvířata, oceán, moře, pláže, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, fantasy, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1800x1440, 1920x1200, 360x640, 320x568, 1280x960, 1600x2560, 1600x900, 1366x768, 1080x1800, 854x480, 1280x720, 1680x1050, 1600x1200, 2160x3840, 360x760 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, online html5 hry, Deskovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Akční gamesky, Logické hry, Hry s koňmi apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, smartphone, tablet, obrazovka počítače, monitor, displej, notebook, phablet, PC, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 10, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows 2000, Mac, Windows 98, Windows 7, Red Hat Linux, Windows Me, Windows XP, macOS. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, fraktály, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, ptáci, velkoměsta a noční život, nature - příroda, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1536x2560, 1920x1280, 360x720, 1600x1200, 1600x2560, 1366x768, 640x480, 1280x854, 1152x768, 1080x1800, 1152x864, 1680x1050, 1536x2048, 854x480, 2048x1080, 2560x1440 atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Obrázek Domina, Online adventní magazín, B, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nature wallpapers, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky vlajek měst ČR, odkazy, pro dospělé

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Závodní, Velikonoční hry, Střílečky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Logické, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkaz, internetové stránky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zajímavosti, humor, Wallpapery do mobilu, Přání k narozeninám, č, Webové online testy zdarma, Státní vlajky států světa

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Akční hry, Střílečky, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Vtipné texty, kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, kameňáky, černý humor, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o doktorech, O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, M, V, zábava, volný čas, Filmy, natáčení, střih, weby, Webové online hry zdarma, Dopravní značky, cestování, zdarma, Seznam souborových přípon, Přáníčka nejen k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Otázka začátečníka: Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Naše tipy
Desktop computer wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Tinder app dating service
Partnerské weby
Film Avatar 1,2
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu motorky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.