Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet, webové stránky, výukové pomůcky, Elisha Cuthbert, Americké federální vlajky, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Poker Kartenspielen, zajímavosti, Webové online hry zdarma, info, pro dospělé

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Santa Claus, Štěstí, Linux, Vídeň, Adventní věnec, Vánoční prostírání, Vánoční trhy, Windows, Staroměstské náměstí, Televize, Santa, Vánoční pozadí, Nový rok, Vánoční tapety, Smrk, Kavkazská jedle, SMS, bezlepkové cukroví, Řetězy, Jezulátko, Vánoční stromeček, Ježíš Kristus, Adventní kalendář, Vánoční svařák, Písnička, Recepty, Vánoční ozdoby, Osvětlení do oken, Píseň, Košíčky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Vtipné texty, fórky, kameňáky, frky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, kameňáky, frky, černý humor, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:pro děti, Online web Hry zdarma bez registrace, tipy, zábava, World Flags, webovky, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, weby, kuriozity, zadarmo

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční tapety, Kuba, Milka, Pastýř, Striezelmarkt, Ohňostroj, Filmy, Svíčky, Tiskárna, Vánoční stromeček, Plocha, Adventní kalendář, Adventní svícen, Ostrava, Bůh, Vánoční koledy, Sám doma, Linux, Staroměstské náměstí, Košíčky, Dárky, Korálky, Drážďany, Adventní věnec, Vánoční ozdoby, Vánoční svícen, Jmelí, Keramika, Samolepky, Vídeň, Patchwork apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat soubory těchto typů: písma, fonty, dokumenty, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, Pozadí na PC auta, školství, odkazy, Přehled zkratek a akronymů, World countries and flags, Nejlepší školní testy a kvízy, multimédia, hyperlinky, Ilustrace, obrázky

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vtípky, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Windows, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Informace, volný čas a zábava

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, PC, ultrabook, displej, mobil, počítač, phablet, smartphone, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Android, Mac, Windows 98, Windows 2000, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače z kategorií flóra, stromy, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, zvířata, hmyz a pavouci, květiny, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, free wallpapers, nature - příroda. Stahujte v rozlišení 412x846, 2048x1536, 1920x1280, 1280x854, 1080x1920, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 1600x900, 854x480, 4800x1200, 360x640, 1920x1440, 2560x1440, 3200x1800, 1152x864 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, bankovnictví, politika, literatura, školství, sport, technika, český jazyk, internet, stavebnictví, materiály, účetnictví, počítače, hardware, různé, fyzika, psychologie, cestování, lékařství a medicína, nemoce, matematika, software, nástroje, příroda atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Závodník, ČSSD, Český slavík, KHL, Státník, Česká královna, New Jersey Devils, Němci, Komunisté, Komik, Čech, Vražedkyně, Vládce, Ministr zahraničí, Archivář, Podnikatelé, Slováci, Angličané, Politik, Romantismus, Prezidenti, Zpěvák, Obchodník, Mim, Vojevůdce, Trest smrti, Gymnasté, Diplomat, Kněz, Habsburkové, Washington Capitals, Normalizace, Rakušan, Ital, Poslanci, Sci-fi apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Nej hry online, H, Tipy na výlet, linky, Vlajky států a zemí světa, humor, Obrázky k vytištění a vybarvení, URL, počítače, Biografie slavných osobností

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vtípky, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipné texty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Windows, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: K, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Superhry a hry online zdarma, odkaz, Skvělé hry online zdarma, Nature wallpapers, Vlajky jednotlivých států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přehled formátů souborů, Online web Hry zdarma bez registrace, Wallpapery do mobilu, Velikonoční obrázky na plochu PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Pojďme na něj, vždyť je sám!

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Doporučené odkazy
Cameron Diaz
Naše tipy
Desktop computer wallpapers
Partnerské weby
Arsenal F.C.
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.