Vlajky zemí, měst, krajů
Vlajky států, zemí světa, měst ČR, krajů nebo historické vlajky

Dále doporučujeme, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní gamesy, Střílecí hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Barbie hry, Oddechové hry, Akční gamesky, online html5 hry, Vaření a smažení, Logické hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, politici, rodinné vztahy, národnost, podnikání a podnikatelé, křesťanství, lékařství, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, politika, filozofie, umělci, věda, přezdívky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, psychologie, záliby, nadpřirozené osoby, mytologie, herectví, herci a herečky atd.

Klíčová slova: pro děti, Tapety na PC zdarma ke stažení, weby, Biografie slavných osobností, Poker OMAHA hold em, Online web Hry zdarma bez registrace, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, World countries and flags, URL, Webové online testy zdarma, internetové stránky, cestování

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, phablet, smartphone, monitor, PC, displej, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Mac, Slackware, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 2000. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, Rally, závody aut, nature - příroda, zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, fantasy, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, ptáci, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, free wallpapers, sportovní wallpapery. Vyberte si rozměr z 1920x1440, 1200x1920, 800x1280, 1152x768, 1280x1024, 2560x2048, 320x568, 1080x1800, 1536x2560, 360x640, 1440x900, 360x760, 640x480, 1280x800, 1024x600, 4800x1200 atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, informace a zábava

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, muži, stavby, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, květiny, ovoce, mapy, halloween, smajlíci a emotikony, sport, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, zelenina, věda, hudba, přístroje, ženy a dívky, zvířata, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství atd.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhová vločka, Vánoce, Milka, Tichá noc, Jmelí, Keramika, Kavkazská jedle, Cesmína, Desktop, Vánoční koledy, Jídlo, Štědrý den, Silvestr, Drážďany, Ježíš Kristus, Píseň, Lego, Václavské náměstí, K Vytisknutí, Vánoční svícen, Vánoční prostírání, Schleich, Vosí hnízda, Jmenovky, Pro děti, Kuba, Adventní svícen, Koleda, Lindt, K Tisku, Vánoční ubrusy apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:internet, V, Super online kvízy, školství, Omalovánky - dinosauři, volný čas, zeměpis, Nejhranější online testy a kvízy, Texty přáníček k svátku podle jmen, Vlajky měst a obcí České republiky, zajímavosti, info

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Náš tip, informace a zábava

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Svatební blahopřání a texty, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší online, Nejlepší online hry zdarma, Flags of the world countries, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Kliparty pro dokumenty, Vánoční magazín

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, počítač, tablet, notebook, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, phablet, PC, monitor a pro operační systémy Windows 7, Slackware, Red Hat Linux, Windows Server 2012, macOS, Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 2000. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, sportovní wallpapery, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 800x1280, 1366x1024, 1152x864, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 3200x1800, 1440x960, 1920x1440, 1080x1920, 2048x1536, 2560x2048, 1280x768, 1440x900, 320x568 atd.

Síť, informace a zábava

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Arkansas, Georgie, Massachusetts, Severní Karolína, Louisiana, Alabama, Delaware, Indiana, Západní Virginie, Idaho, Jižní Dakota, Vermont, Nebraska, Rhode Island, Jižní Karolína, New Hampshire, Michigan, Nevada, Mississippi, Minnesota, Colorado, Tennessee, Washington, Havaj, Iowa atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: V, V, Online vánoční webzine, Vlajka Severního Irska, F, odkazy, Hry pro nejmenší online, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Obrázky na PC, Superhry a hry online zdarma, odkaz

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj apod.

Obrázky na PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v smartphone, počítač, tablet, notebook, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, phablet, PC, monitor a pro operační systémy Windows 7, Slackware, Red Hat Linux, Windows Server 2012, macOS, Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 2000. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, sportovní wallpapery, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 800x1280, 1366x1024, 1152x864, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 3200x1800, 1440x960, 1920x1440, 1080x1920, 2048x1536, 2560x2048, 1280x768, 1440x900, 320x568 atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Logické hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Animace, Střílečky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: zdroje informací, tipy, F, Obrázky, kliparty, zábava, Tapety na plochu hmyz, linky, Onlinovky zdarma, Dopravní značky, Přehled formátů souborů, Vlajky měst a obcí České republiky, webové stránky, Israel,

Několik fórů na závěr. Vtip Dluh: Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Partnerské weby
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
AC Milán
Tipy na zajímavé weby
Taylor Swift
Zajímavé internetové odkazy
Gratulace a přání
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.